Zastavte starnutie s novinkou Suprême Jeunesse

[Celkovo: 1   Average: 5/5]

Laboratóriam Payot trvalo niekoľko rokov, kým vytvorili dokonalú kombináciu jedinečnosti a výkonu, ktorá posilní mladosť. Suprême Jeunesse odhalí mimoriadne účinky bielych kvetov magnólie, orchidey a carcininu. Predstavujú zdroj nekonečnej regenerácie pleti. Vedci skúmali tieto rastlinné zázraky, aby lepšie porozumeli ich tajomstvu a spoznali výnimočné účinky pre pleť. Omladzujúce klenoty boli vybrané medzi 1100 rôznych odrôd pre svoje koncentrácie v aktívnych molekulách.

Novinka chráni pred oxidačným stresom tým, že na seba viaže voľné radikály a napráva škody, ktoré napáchali. Tiež stimuluje tvorbu reparačných proteínov pôsobiacich na DNA a znižuje výskyt chronických zápalov pokožky.

V rade produktov Suprême Jeunesse sa nachádza to najlepšie z anti-aging aktívnych zložiek:

  1. Hnedá morská riasa a sieťovaná kyselina hyalúronová, ktorá zabezpečí hydratáciu,
  2. Extrakty z riasy Wakame, ktoré spevnia pleť,
  3. Vitamín C, ktorý zmierni pigmentové škvrny a rozžiari.

Štyri receptúry novej generácie, ktoré povolávajú nové anti-aiging účinky k účinnému boju proti známkam starnutia. Vrásky, povädnutá pleť, pigmentové škvrny, hyperpigmentácia či dehydratácia Vás už nemusia strašiť! Komfortná perleťová textúra spája prírodu a technológiu.

Suprême Jeunesse je symbolom jemnej parfumácie starostlivého výberu: iskrivé tóny s nežným srdcom plným ženskosti zahriate notami pižma, vanilky a malín. Upokojujúce potešenie pre vaše zmysly!

Pridaj komentár