Peeling pre krásu tela i duše

[Celkovo: 1    Priemer: 5/5]

Ktorá žena by nechcela mať pokožku zamatovo jemnú, hydratovanú a hladšiu? Každá z nás! Kvalitný peeling je ideálnym riešením tak pre pokožku tváre ako i pokožku celého tela, ktoré v tomto období pomaličky začíname vystavovať na obdiv. Ošetrenie peelingom daruje Vašej pokožke znovu žiarivosť a jemnosť. Rozhodne ošetrenie peelingom patrí medzi pravidelnú starostlivosť o pokožku tak tváre ako i tela, na ktoré si častokrát spomenieme až keď sa blíži deň odchodu na dovolenku. Potom častokrát platíme drahé kúry, čo však pravidelnú starostlivosť nikdy nenahradí.

Aké sú jeho účinky:

  • jemne čistí a obrusuje pokožku, lepšie ako akékoľvek mydlo
  • odstraňuje odumreté kožné bunky, nová pokožka sa dostáva na povrch, aby mohla znovu zažiariť
  • hĺbkovo čistí póry, pokožka tak môže ľahšie dýchať
  • stimuluje krvný obeh a odstraňuje z pokožky škodlivé látky
  • posiľňuje a spevňuje kožné tkanivo (závisí to aj od typu použitého peelingu a surovín)
  • predchádza vzniku rôznych kožných výrastkov

Starať sa o pokožku tela je rovnako dôležité ako starať sa o pokožku tváre. V zdravom tele, zdravý duch, hydratovať, skrášľovať a spevňovať pomocou komplexnej a vysoko účinnej zoštíhľovacej a spevňujúcej starostlivosti, aby ste sa cítili dobre na tele i na duši.

Ako na to:

Peeling si môžete dať urobiť v salóne, pričom i zrelaxujete, odborne Vám poradia a vyberú vhodný produkt, produkty sú väčšinou komplexnejšie a účinnejšie, alebo si ho urobiť doma z použitím prírodných surovín, ako káva, kokosová múčka, soľ. Navrhujeme použiť silne zásaditú minerálnu soľ z mrtvého mora Dr. Nona (môžete si jú zakúpiť v našom centre), ktorú zmiešate napr. s kávou a troškou olivového oleja, výsledok bude prekvapivý a procedúra pomôže aj Vášmu telu, nakoľko minerály prestúpia cez pokožku až do krvného obehu. Vhodné je spočiatku robiť si peeling raz za týždeň, neskôr postačí i raz za mesiac. Na škodu nie je dopriať pokožke i vynikajúci spevňujúci či zoštíhľujúci zábal, ktoré umocnia efekt peelingu.

Odporúčame:

Pridaj komentár