Nechcené kruhy pod očami? Vieme ako na ne…

[Celkovo: 1   Average: 5/5]

Kruhy pod očami patria medzi jeden z najzákladnejších problémov omladzovania pleti, ktoré trápi takmer každú pleť. Tmavému sfarbeniu pleti pod očami predchádzajú mnohé nezdravé návyky, ale aj iné príčiny.

Prečo máme kruhy pod očami?

Hlavné príčiny vzniku tmavých kruhov sú dedičné, starnutie, suchá koža, dlhotrvajúci plač, dlhá práca za počítačom, pri duševnej alebo fyzickej záťaži, nedostatok spánku alebo nezdravá strava. Kruhy pod očami spôsobujú, že pleť vyzerá veľmi unavene a vyčerpane. Trpia nimi ako aj ženy, tak aj muži a môžu sa vyskytovať v rôznych vekových skupinách.

Ako na ne?

Jedným z najlepších riešení je krém na kruhy pod očami. Avšak ak krém nepomáha, a kruhy nemiznú, ide o vpadnuté kruhy. Vpadnuté kruhy pod očami vznikajú stratou elasticity kože, ako aj rozpúšťaním tuku v tvárovej oblasti. Keď sa tuk rozpustí, možeme cez tenkú pleť vidieť výčnelky orbitálov, náznak kostí a žíl, čo kruhom dodáva tmavé sfarbenie.

V tejto epizóde si povieme, ktoré krémy najlepšie riešia kruhy pod očami. V ďalšej časti sa môžete tešiť na najnovšie vychytávky produktov s kyselinou hyarulónovou a ich účinky na vpadnuté kruhy pod očami.

Riešenia pre tmavé kruhy pod očami

V prípade, ak sa chcete zbaviť tmavých kruhov pod očami, odporúčame Vám očný gél s výťažkami zo superovocia My Payot Regard. Ľahký očný gél je obohatený o jemnú perleť a okamžite očné okolie vyhadzuje a rozjasňuje. Navyše zmierňuje opuchy a tmavé kruhy pod očami. Aplikátor je v tvare roll-onu, ktorý efektívne zapracuváva aktívne zložky hlboko do pokožky.

Pre zákazníkov s citlivou pleťou je tu očný gél Gel Yeux Dermo-Apaisant, ktorý obsahuje polysacharidy, ktoré upokojujú, hydratuju, zmierňujú opuchy a tmavé kruhy pod očami. Je vhodný aj pre zákazníkov s kontaktnými šošovkami.

V rade proti vráskam môžete nájsť vyhladzujúcu a protivráskovú očnú staroslivosť Techni Liss Regard, ktorá vďaka síranu dextranu odstraňuje prekrvenie, pôsobí proti vačkom pod očami a pôsobí proti kruhmi pod očami.

Pre pánov trpiacich kruhmi pod očami ponúkame očný gel v roll-onu na opuchy a tmavé kruhy pod očami Dérfatigant Regard, ktorý odkrvuje očné kontúry a viditeľne odstraňuje opuchy. Výťažok zo ženšenu obsiahnutý v tomto výrobku má protivráskové vlastnosti a seasaline účinkuje proti voľným radikálom.

Pridaj komentár