Ako si vybrať nočný krém?

[Celkovo: 1   Average: 5/5]

V prvom rade je potrebné určiť, aký typ pleti máte, po čom Vaša pokožka piští. Rozlišujeme kategórie: suchá, mastná a citlivá. A tiež ide o efekt, ktorý máme používaním dosiahnuť. Či pôjde o hydratáciu alebo vrásky.

A čo sérum? Dostane sa vám pod kožu!

Má vyššiu koncentráciu vysokoaktívnych látok, ako sú vitamíny, antioxidanty a kyselina hyalúronová. Vďaka svojmu zloženiu má schopnosť vstrebať tieto látky hlbšie pod kožu. Nanášajú sa na pleť po tonizácií. Pri mastnejšej pokožke si s nimi v noci skvelo vystačíte. No môžete naň použiť aj nočný krém.

Naše tipy od Payotu:

ELIXÍR IDEÁL

Sérum Elixír Ideál, ktoré obsahuje kombináciu extraktu liči a vitamínu C bol vytvorený na zlepšenie kvality pleti. Dokáže zlepšiť kvalitu pleti, rozžiariť ju, obnoviť jej vlastnosti, zjednotiť pokožku, eliminovať tmavé škvrny a stiahnuť vrásky či póry. Ľahko roztierateľné sérum s jemnou textúrou v 30 ml fľaštičke je určené pre všetky typy pleti, od mladej až po zrelú.

PERFORM SCULPT NUIT

Nočný liftingový krém pôsobí počas noci, zatiaľ čo Vy oddychujete. Jeho úlohou je znovu obnoviť objem, dodať pružnosť, jemnosť a komfort pleti. Ráno Vás bude čakať svieža, vyhladená pleť plná vitality. V tomto „lisovacom“ zázraku nájdeme:

  • WAKAMÉ EXTRAKT, ktorý stimuluje obnovu DNA a činnosť buniek. Chráni kolagén a elastín,
  • OBNOVUJÚCE PEPTÍDY, ktoré posilňujú súdržnosť dermis a epidermis,
  • KYSELINU HYALURONOVÚ,
  • EXTRAKT ZPIVONKY – obnovuje hustotu a elasticitu pleti,
  • VITAMÍN E – regeneruje a revitalizuje pleť.

PERFORM LIFT REGARD

Liftingová starostlivosť o očné okolie s Acti-Lift komplexom je ukrytá v 15 ml balení a je určená na všetky tipy pleti nie len po prebudení, ale aj na večer. Zameriava sa hlavne na ochabnutú pokožku horných očných viečok. Dokáže si poradiť s vejárikmi okolo očí, redukuje tmavé kruhy či opuchy pod očami a spevňuje pleť.

Pridaj komentár