Masáž podľa znamenia

Vyberte si z ponuky masáží, ušitých priamo na Vás. Ide o špeciálnu kombináciu klasickej, resp. relaxačnej masáže, ktorá je špecificky zameraná a zohľadňuje slabé a silné stránky jednotlivých znamení ako i temperament a potreby. Nemusíte si samozrejme vybrať len svoje znamenie. Kľudne môžete experimentovať aj s inými znameniami a uvidíte, čo Vám najviac sedí. Pri objednávaní nám prosím napíšte do poznámky, aké znamenie ste si vybrali.

Vyberte si Vašu masáž podľa znamenia:

Baran

Ohnivé znamenie, impulzívny, netrpezlivý, niekedy až sebecký. Ideálna je relaxačnú masáž s upokojujúcim olejčekom, napr. medovka, levanduľa. V ľudskom tele toto znamenie ovplyvňuje oblasť hlavy a tváre. Môže trpieť problémami ako dermatitída, senná nádcha a bolesti hlavy. Ďaľšou doporučovanou masážou môže byť masáž tváre s relaxačným olejčekom.

Býk

Nie nadarmo sa hovorí „býčia šija“. V ľudskom tele toto znamenie ovplyvňuje oblasť šije, krku a ramien. Patrí sem i hrtan a štítna žľaza. Vhodná je preto uvoľňujúca masáž šije a ramien s horúcim zábalom, olejček s rozmarínom na uvoľnenie stuhnutého svalstva alebo lymfatická masáž tváre.

Blíženci

Je to vzdušné znamenie a vo fyzickom tele ovplyvňuje ramená, paže a pľúca. Môžu sa u nich objavovať problémy súvisiace s respiračným systémom ako: bronchitída, zápal pľúc, astma, ale i bolesti ramien, rúk a chrbtice. Blíženci môžu mať problémy s koncentráciou a sústredením, preto odporúčame masáž šije, ramien a rúk  s bergamotom či mätou. A keďže sú i veľmi zvedaví a milujú zmeny, môžu okúsiť vôňu exotiky ako je napr. kokosový peeling a masáž s kokosovým olejom či čokoládová masáž.

Rak

Kľudné a mierne znamenie, má rád pocit bezpečia, istoty a rodiny. V ľudskom tele mu zodpovedá oblasť hrudníka, ale aj žalúdok, pečeň a žlčník. Teplo domova a pocit opatery mu poskytne masáž lávovými kameňmi s povzbudením tráviaceho systému v oblasti chodidiel. Takisto pocit tepla dá masáž tváte s parafínovým zábalom, alebo čokoládová masáž.

 

Lev

Ďaľšie ohnivé znamenie, ktoré si rado dopraje luxus a patričnú pozornosť. Je to srdečné znamenie a teda v tele mu náleží srdce a krvný obeh. Vhodná je lymfodrenáž nôh či celého tela, alebo luxusné telové ošetrenie so zábalom.

Panna

Znamenie je pracovité, precízne, objavujú sa u nich problémy s trávením či pankreasom.  Odporúčame reflexnú masáž chodidiel so zábalom s minerálmi s telovou sviečkou na oblasť trávenia, či masáž chrbta s bahenným zábalom. Na skrášlenie celotelový peeling zo sladkých mandlí.

Váhy

Vyrovnané znamenie, citlivá je oblasť bokov, obličiek a močového mechúra. Odporúčame masáž chrbta so zázvorovým zábalom v spojení s masážou reflexných zón, či reflexnú lymfodrenáž so zábalom.

Škorpión

Vášnivý a náladový škorpión je citlivý na močovo-pohlavné ústrojenstvo a poslednú časť hrubého čreva. Vhodná je masáž celého tela, brucha a na záver masáž so sviečkou Tadé na oblasť brucha, poprípade masáž s aroma sviečkou Payot.

Strelec

Toto znamenie ovplyňuje dolnú časť chrbtice a stehná, odporúčame preto masáž celého tela so zameraním sa práve na túto oblasť, alebo masáž nôh s reflexnou masážou chodidiel. Veľmi účinná je aj anticelulitídna masáž so zábalom, zameraná práve na tieto partie.

Kozorožec

Kozorožec potrebuje posilňovať kolená, celú chrbticu, svaly, šľachy a chrupavky. Odporúčame celotelovú masáž s bahenným zábalom na kolená alebo chrbticu, či peeling a telový zábal.

Vodnár

Jeho "Achillovou pätou" je chrbtica, krčné stavce a nepriamo mozog, takže majú tendenciu trpieť bolesťami hlavy a krčnej chrbtice. Citlívá je aj oblasť lýtok a s tým súvisiace kŕčové žily. Masáž chrbta a nôh so zameraním sa na krčnú chrbticu, či so zábalom s regeneračným krémom Solaris z Mŕtveho mora.

Ryby

Najcitlivejšie sú chodidlá, veľmi dobre pôsobí reflexná masáž chodidiel so zábalom s obsahom solí z Mŕtveho mora, alebo upokojujúca, reflexná masáž chodidiel či lynfodrenáž celého tela.


Chcete sa objednať na Masáž podľa znamenia?

Načítavam...